MKF Sp. z o.o. - O nas

O firmie

O firmie

Jesteśmy wykonawcą i dostawcą energooszczędnych domów prefabrykowanych jak i budowanych metoda tradycyjną.

 

Realizujemy domy tanie w eksploatacji i wyjątkowo ciepłe. Szeroki wachlarz stosowanych rozwiązań umożliwia dopasowanie oferty do indywidualnych wymogów naszego Klienta przy zachowaniu wysokich parametrów energetycznych i krótkiego czasu realizacji.

 

Dodatkowo, klientom oczekującym rozwiązań niestandardowych proponujemy modyfikację istniejących projektów lub realizację projektów indywidualnych.

 

Oferujemy kompleksową obsługę na każdym poziomie. Począwszy od projektu, uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń, poprzez montaż, aż po wykończenie wnętrza.

 

Realizujemy również domy w technologii tradycyjnej, według projektów własnych i klienta.

 

Naszym Klientom oferujemy poprowadzenie całego procesu związanego z pozwoleniem na budowę.

 

Co robimy

Co robimy

PROJEKTUJEMYRealizujemy proces uzgodnień i projektowania, co pozwala przygotować kompletny i indywidualny produkt, w pełni spełniający Państwa oczekiwania. Sam proces budowy ogranicza się do złożenia gotowych elementów na przygotowanym fundamencie w przypadku domu prefabrykowanego lub realizacji budowy w przypadku projektu tradycyjnego.

PROJEKTUJEMY

Realizujemy proces uzgodnień i projektowania, co pozwala przygotować kompletny i indywidualny produkt, w pełni spełniający Państwa oczekiwania. Sam proces budowy ogranicza się do złożenia gotowych elementów na przygotowanym fundamencie w przypadku domu prefabrykowanego lub realizacji budowy w przypadku projektu tradycyjnego.
PRODUKUJEMYOferowany standard wykończenia jest indywidualnie uzgadniany z klientem i obejmuje wykonanie od stanu surowego zamkniętego do wykonania pod klucz.

PRODUKUJEMY

Oferowany standard wykończenia jest indywidualnie uzgadniany z klientem i obejmuje wykonanie od stanu surowego zamkniętego do wykonania pod klucz.
BUDUJEMYW zależności od wielkości domu, będziesz mógł wprowadzić się po ośmiu do dwunastu tygodni w przypadku domu z prefabrykacji lub do 1 roku w przypadku technologii tradycyjnej.

BUDUJEMY

W zależności od wielkości domu, będziesz mógł wprowadzić się po ośmiu do dwunastu tygodni w przypadku domu z prefabrykacji lub do 1 roku w przypadku technologii tradycyjnej.
Doświadczenie

Doświadczenie

Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, posiadamy długoletnie doświadczenie i ciągle je powiększamy. Dbamy o każdy z naszych projektów – od samego początku aż do końca.

Wysoka jakość i długoletnia gwarancja

Wysoka jakość i długoletnia gwarancja

Oferujemy renomowane materiały od stałych producentów. Do budowy naszych domów używamy produktów sprawdzonej jakości. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem konstruktorów i montażystów. Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach

Gwarancja stałej ceny

Gwarancja stałej ceny

Podamy Ci z góry, ile będzie kosztował Twój dom i damy gwarancję tej ceny. Proponujemy konkurencyjne, przyjazne dla portfela ceny.

Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa

Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie budowy. Kompleksowo realizujemy nasze inwestycje. Wspólnie dopracujemy projekt, zmieniając go aż do momentu Twojej całkowitej satysfakcji.

Krótki czas budowy

Krótki czas budowy

Dzięki technologii prefabrykowanej cały proces budowy pozostaje pod naszą kontrolą. Jesteśmy w stanie zbudować dom w stanie deweloperskim w 3 miesiące. Montaż budynku na przygotowanej wcześniej płycie fundamentowej trwa zaledwie 4-5 dni. Gotowe ściany transportowane są na teren budowy, gdzie od razu rozpoczyna się ich montaż.

W przypadku technologii tradycyjnej, dom w zależnosci od  wielkości powstaje w czasie do 1 roku.

 

Energooszczędność

Energooszczędność

Zarówno domy prefabrykowane jak i tradycyjne charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem energetycznym, co oznacza, iż zostały zaprojektowane w sposób pozwalający zużywać jak najmniej energii, a pozyskiwać jej jak najwięcej ze środowiska. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania budowlane i instalacyjne. Budujemy domy komfortowe, ciepłe i bezpieczne, odporne na czynniki zewnętrzne.

gfgdfsf

gfgdfsf

ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI Projekt i dokumentacja-zaczynamy współpracę. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dokumentacją projektową oraz z uzyskaniem decyzji urzędowych niezbędnych przy budowie domu. Chcemy, abyś był absolutnie pewny, że to właśnie z nami chcesz zbudować swój dom!
WYBIERZ PROJEKT DOMU Wybierz jeden z unikatowych projektów, a my pomożemy Ci go zmodyfikować i dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Domy proste w formie, o ciekawych projektach, wykonywane z naturalnych materiałów wysokiej jakości, o przestrzeniach dopasowanych do potrzeb klientów.
WYBIERZ PROJEKT WNĘTRZA Gwarantujemy fachowe doradztwo naszych architektów wnętrz. Wspólnie dopracujemy projekt, aż do momentu całkowitej satysfakcji klienta. Nowoczesną architektura, przestrzeń oraz doskonała jakość.
KOMPLEKSOWA BUDOWA I WYKOŃCZENIE Mamy własne ekipy montażowe i wykończeniowe, które zapewnią fachowe wykończenie każdego elementu budynku. Gwarancja jakości i rzetelnej realizacji. Zainwestuj w budowę domu prefabrykowanego a pieniądze nie zostaną wydane na marne.
PRZEPROWADZKA Twój dom jest gotowy. Pozostaje Ci tylko zorganizowanie przeprowadzki i możesz cieszyć się wymarzonym wnętrzem. Zyskaj czas dla siebie i rodziny, nie spędzaj go na budowie.