Gdańsk Kiełpino Górne - Goplańska dom bliźniak na sprzedaż

OPIS OSIEDLA

 

Osiedle Gdańsk Kiełpino Górne to ciche spokojne i dobrze skomunikowane miejsce w Gdańsku na dzielnicy Kokoszki. To osiedle wręcz prestiżowe, skłądające się z samych domów jednorodzinnych i bliźniaczych. Nasza inwestycja to nowoczesny o modnym wyglądzie, dombliźniaczy w technologii tradycyjnej, znajdujacy się przy ulicy Goplańska 49.

Zapraszamy do zapoznania się naszą inwestycją GOPLAŃSKA 49.

LOKALIZACJA Gdańsk Kiełpino Górne ul. Goplańska 49. Zachodnia część miasta w dzielnicy Kokoszki, niedaleko węzła Karczemki i centrum handlowego Auchan. Okolica najlepiej skomunikowana w Gdańsku ale przy tym spokojna i cicha.

LOKALIZACJA

Gdańsk Kiełpino Górne ul. Goplańska 49. Zachodnia część miasta w dzielnicy Kokoszki, niedaleko węzła Karczemki i centrum handlowego Auchan. Okolica najlepiej skomunikowana w Gdańsku ale przy tym spokojna i cicha.
DOJAZDDojazd z centrum Gdańska ok 10 km. Z obwodnicy Trójmiasta 2 minuty. 5 minut do Centrum Handlowego Auchan i Matarnia oraz innych przy obwodnicy. Kolej PKM 10 minut. Dobra komunikacja miejska. Idealny szybki wyjazd z miasta na Warszawę, Warmię i Mazury, Kaszuby.

DOJAZD

Dojazd z centrum Gdańska ok 10 km. Z obwodnicy Trójmiasta 2 minuty. 5 minut do Centrum Handlowego Auchan i Matarnia oraz innych przy obwodnicy. Kolej PKM 10 minut. Dobra komunikacja miejska. Idealny szybki wyjazd z miasta na Warszawę, Warmię i Mazury, Kaszuby.
OKOLICABez uciążliwego sąsiedztwa, brak zakładów przemysłowych, w pobliskiej odległości las i jezioro Otomino. Dużo nowo powstałych domów jednorodzinnych, wolnostojących. Dużo miejsc rekreacji.

OKOLICA

Bez uciążliwego sąsiedztwa, brak zakładów przemysłowych, w pobliskiej odległości las i jezioro Otomino. Dużo nowo powstałych domów jednorodzinnych, wolnostojących. Dużo miejsc rekreacji.
Goplańska 49 Gdańsk Kiełpino Górne

Goplańska 49 Gdańsk Kiełpino Górne

Powierzchnia użytkowa: 211,75 m2
Powierzchnia całkowita: 300.96 m2
Powierzchnia działki: 475 m2
Projekt: Własny spółki MKF Sp. z o.o. - indywidualny
Marcowa 15 Gdańsk Kiełpino Górne

Marcowa 15 Gdańsk Kiełpino Górne

Kubatura: 831.84 m
Powierzchnia zabudowy: 116.10 m2
Projekt: Własny spółki MKF Sp. z o.o. - indywidualny
Osiedle Kiełpino Górne

Osiedle Kiełpino Górne

 

 

 

 

 

Lokalizacja

Lokalizacja

>