O firmie
Vinaora Nivo Slider 3.x

     Spółka MKF Sp. z o.o. została zawiązana w roku 2014. Spółka jest kontynuatorem działalności firmy Fuleron Zbigniew Chyliński, która istniała pod nazwą Mój Komputer oraz wcześniej pod nazwą Twój Komputer s.c. aż od 1996 roku. Stąd też nazwa spólki MKF, która łączy ze sobą pierwsze liter nazwy Mój Komputer i Fuleron.

Główne obszary działalności spółki MKF to:

  • budowa sprzedaż i wynajem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, realizowanych własnymi siłami i siłami firm podwykonawczych,

  • projektowanie, budowa i wdrażanie inteligentnych systemów teleinformatycznych, automatyki i sterowania na rynku mieszkaniowym i komercyjnym,

  • obsługa procesów budowlanych w zakresie projektowania, wdrażania i utrzymania procesów BHP, zarządzania Ochroną Środowiska i systemów p.poż..

      Firma systematycznie rozwija i uzupełnia swoją ofertę do potrzeb szybko zmieniającego się rynku. Jakość naszych usług i produktów cechuje solidność i fachowość poparte wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami. Ofertę swoją kierujemy głównie do klientów, którym zależy na kompleksowym i indywidualnym podejściu do poszukiwanego produktu.

     Z racji, iż działamy w branży zarówno budownictwa i nieruchomości jak i szeroko pojętej teleinformatyki i automatyki oraz sterowania, w których to branżach mamy znaczne doświadczenie, możemy zaoferować produkt i usługę kompleksową „szytą na miarę”.

W oparciu o te założenia kierujemy się misją, która przyświeca naszej firmie:

Pomagamy ludziom tworzyć bezpieczną przyszłość poprzez budowanie poczucia bezpieczeństwa przy pomocy usług i produktów, które maja na względzie bezpieczeństwo i proekologiczny charakter.

     Informatyka, teleinformatyka i media są dziedziną wysoce złożoną i skomplikowaną jednakże odgrywają coraz większą rolę w życiu osób prywatnych oraz firm. Różnorodność produktów i usług z dziedziny teleinformatyki i mediów bardzo ułatwia życie oraz znacznie skraca czas i zmniejsza nakład pracy w wykonywaniu przeróżnych czynności związanych z życiem prywatnym i zawodowym.

     Działając w branży nieruchomości, teleinformatyki i mediów łączymy w jeden produkt to co konieczne dla codziennego życia w otaczającym nas świecie.